ПРО КОМПАНІЮ

Агентство безпеки «Гріфон СБ» було створено групою ветеранів спецпідрозділів ГУМВС України в Одеській області «Грифон» та «Титан» Усі засновники підприємства свого часу були вірними служителями закону, за що були удостоєні високих звань та нагород. Їхня діяльна натура не дозволила їм припинити боротьбу зі злочинністю навіть після виходу на пенсію.

Агентство безпеки «Гріфон СБ» - це багатопрофільне ліцензоване охоронне підприємство, основною метою якого є забезпечення безпеки своїх клієнтів із застосуванням технічних та всіх можливих способів у рамках закону. В основу своєї діяльності наше підприємство спочатку поставило високий професіоналізм співробітників підприємства, повне та безумовне виконання ними своїх зобов'язань перед клієнтами, врахування їхніх побажань та інтересів.

Усі співробітники особистої охорони проходили спеціальну, багаторівневу підготовку у навчальних центрах МВС, Київській школі охорони

«Альфа Щит», Ізраїльській школі охоронців, мають дозволи на носіння травматичної зброї, великий досвід роботи у спецпідрозділах міліції із забезпечення безпеки фізичних осіб, як правило, понад 10 років.
Відмінною особливістю всіх охоронців АБ «Гріфон СБ» є поєднання українського та зарубіжного досвіду роботи із забезпечення безпеки особливо важливих осіб. В основу їхньої роботи закладено принцип запобігання загрозі, а не боротьбі з нею.

Крім цього, наявний досвід та можливості дозволяють нам надавати й інші послуги:
- фізична охорона об'єктів промислового, комерційного, транспортного, культурного та іншого призначення різного ступеня складності та всіх форм власності;
- Забезпечення охоронних функцій при проведенні масових заходів (корпоративні вечірки, презентації, виставки, форуми і т.п.)
- Забезпечення безпеки вантажоперевезень.

Співробітники охорони несуть службу у форменому одязі встановленого зразка, екіпіровані спецзасобами та засобами радіозв'язку.
При необхідності ми можемо забезпечити безпеку нашому клієнту або взяти під охорону об'єкти в будь-якому регіоні України у зручний для Вас термін.