ОХОРОНА КВАРТИР, БУДИНКІВ
Для охорони квартири, будинку чи котеджу ми встановлюємо охоронно-пожежну систему. Встановлювані квартирні сигналізації дають нам змогу якісно забезпечити безпеку вашої власності та відстежувати стан усіх систем.

КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ. ПУЛЬТОВА ОХОРОНА БУДИНКІВ І КВАРТИР.
Усі встановлені на об'єкті пристрої квартирної сигналізації поєднуються в охоронний комплекс, комплексну систему безпеки, яка відстежує такі тривожні сигнали:
загроза проникнення до вашого будинку;
загроза нападу на Вас;
раптове виникнення пожежі;
витік газу чи води;
безперервний контроль за системами життєзабезпечення.
Наші комплексні системи безпеки є простими в експлуатації. Усі інженерні рішення для квартирних сигналізацій надійні та перевірені багаторічною практикою. Охорона квартир за допомогою сигналізації можлива незалежно від телефонізації.

КВАРТИРНА СИГНАЛІЗАЦІЯ - ЯК ВОНА ПРАЦЮЄ:
Так звана пультова охорона квартири працює в такий спосіб.
При спрацьовуванні будь-якого з датчиків охорони будинку сигнал протягом декількох секунд надходить на ПЦН (пульт центрального спостереження).

На моніторі оператора ПЦН відображається вся інформація про об'єкт і зону тривоги, що спрацювала (злом дверей, вікна, проникнення в кімнату, пожежа, витік і т.д.).
У відповідь на сигнал до вашої оселі оперативно направляється ГБР (група швидкого реагування) розташована поблизу об'єкта.
СИСТЕМА ЕКСТРЕННОГО ВИКЛИКУ — ТРИВОЖНА КНОПКА

Якщо Вам не потрібна установка охоронної сигналізації, Ви можете встановити для охорони будинку кнопку екстреного виклику ГБР (групи швидкого реагування). За допомогою такої кнопки можна подати сигнал, перебуваючи в будь-якому місці будинку або неподалік будинку - на ділянці в радіусі 200 метрів.