ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ
Компанія "Грифон" надає послуги комплексного забезпечення пожежної безпеки. Ми надаємо Клієнту повний спектр якісних послуг з проектування, монтажу, технічного обслуговування та моніторингу установок та систем пожежної автоматики.

Компанія «Грифон» надає такі послуги:
- проектування та монтаж установок пожежної сигналізації;
- проектування та монтаж систем пожежної автоматики;
- Технічне обслуговування систем пожежної автоматики об'єктів;
- оперативне реагування на сигнали установок пожежної автоматики та передачу сигналів про спрацювання пожежної сигналізації до оперативно-диспетчерської служби ГУ МНС України в Одеській області;
- консультації з питань пожежної безпеки та протипожежного захисту об'єктів;

Маючи багаторічний досвід роботи, ми наголошуємо на наданні послуг з протипожежного захисту в комплексі, починаючи від надання Клієнту консультації і закінчуючи наданням оперативної допомоги власними монтажними групами у разі надзвичайних ситуацій.
- консультації Замовника з питань протипожежного захисту та допомога в оптимальному виборі обладнання для установок пожежної автоматики;
- Розробку проекту установки;
- монтаж установки пожежної автоматики, пусконалагоджувальні роботи та здавання установки в експлуатацію;
- подальша підтримка установки у технічно справному стані шляхом спостереження за сигналами встановлення та її регламентного технічного обслуговування;
- диспетчерську службу ГУ МНС України в Одеській області;
- негайне реагування на спрацювання пожежної сигналізації, надання першої допомоги у разі надзвичайних ситуацій та оперативне інформування про це Клієнта.

Використання нашою компанією сучасного високотехнологічного пультового обладнання системи Sentinel PCI, потужного ретранслятора, з плямою покриття 60км, забезпечило якісне покращення контролю систем пожежної автоматики, дозволяючи вести спостереження за системами пожежної автоматики.

Така тактика значно підвищує ймовірність та значно скорочує час виявлення загоряння, при цьому мінімізуються фінансові витрати Клієнта: як на придбання обладнання, так і наступні експлуатаційні витрати та абонентську плату.

Для зручності Клієнтів всі проектні та монтажні роботи виконуються «під ключ», з наданням усіх погоджувальних та дозвільних документів відповідно до чинного законодавства.